Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
26 Mayıs 2018 Cumartesi, Saat:
FEVZİPAŞA MAHALLESİNDE ÇEŞMELERDEN ÇAMUR AKIYOR
Bülent ESER /  bulenteserakbuk@hotmail.com

 

 

 

FEVZİPAŞA MAHALLESİNDE ÇEŞMELERDEN ÇAMUR AKIYOR

Daha önceleride kaleme alınmıştı şebeke suyunun durumu, ancak bizlere göre değişen birşey olmadı. Su saati çıkışına koydurduğumuz küçük arıtma tesisatının görünür sisteminde, resmen çamur hakim ,filtreleri ayda bir değiştirdiğimiz halde nedense bir değişiklik göremiyoruz. Şebeke suyunu bırakın içmeyi,  kullanmak için bile düşünmek gerek, oysa Türkiyenin en pahalı suyunu tüketiyoruz.

 

Sayın ASKİ yetkililerine sesleniyorum, yazdıklarım inandırıcı gelmeyebilir, yerinde tespit etmek isterseniz hani derler ya "Halep ordaysa arşın burda" işte bizde burdayız tesisatta yerinde duruyor.Sizler insanların sağlığıyla oynuyorsunuz lütfen bu konuya bir an önce çözüm getirin.

Bu arada vatandaş'ın eskiyen yada gününü doldurmuş olan su saatlerini değiştiriyorsunuz,güzel, hizmet hizmettir ,ancak bu işi yapan tesisatçı arkadaşlara sesleniyorum, kimse sizin babanızın uşağı değildir o kadar pis çalışıyorsunuz ki arkanızı toplamaya ayrı bir insan gerek.Vatandaşın balkonuna çamurlu ayaklarınızla giriyorsunuz ortalığı kirletiyorsunuz, dağıtıyorsunuz ve o şekliylede bırakıp gidiyorsunuz yaptığınızı çocuklar bile yapmaz.

 

Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım Çerçioğlu bunlar belki basit konular olarak değerlendirilebilir,sizde bir bayan olarak suyunuzun bu kadar pahalı,bu kadar pis,bu kadar sağlıksız olmasını istemezsiniz her halde? Sizden ricam su konusuna bir an önce çözüm getirmenizdir.

Kanalizasyon konusu başlıbaşına ayrı bir yara sözde herşey tamam ancak icraat yok Sayın Çerçioğlu meclisten konuyla ilgili yetki aldınız, gerekli kredide sağlandı sanıyorum, geriye ihale işi kaldı,bundan önceki açıklamalarınızda yıl sonuna kadar başlanacağı belirtilmişti,oysa yıl sonu geldi hala ses seda yok biz sadece hatırlatıyoruz.

Kalın sağlıcakla.

 

 

 

 

 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (1 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu yazı 659 defa okunmuş.
 • Hazine Arazileri İşgal Edilmeye Devam FEVZİPAŞA MAHALLESİNDE ÇEŞMELERDEN ÇAMUR AKIYOR
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın