Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
5 Aralık 2021 Pazar, Saat:
 • 19 Ekim Muhtarlar Günü Basın Mesajı
 • AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa savaş muhtarlar gününü mesajla kutladı.
 •  

  19 Ekim Muhtarlar Günü Basın Mesajı

   

   

   

  AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa savaş muhtarlar gününü mesajla kutladı.

  "Muhtarlık müessesi yerel yönetim sistemimizin en önemli unsurlarından biridir. Milli iradenin özü, çekirdeği muhtarlarımızdır. Değerli muhtarlarımız, demokrasi geleneğinin ve kültürünün istikbale taşıyıcıları konumundadırlar. Seçimle iş başına gelerek demokrasinin temel taşı olan değerli muhtarlarımız, vatandaşlarımızın doğrudan temsilcileridir. Bir hizmete talip olarak milletimizin gönlünü kazanan, onların oylarını alan, demokrasinin ilk halkası muhtarlarımızdır.

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, muhtarlarımıza hak ettiği değerin verilmesi, talep ve ihtiyaçlarının gözetilmesi konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından, 19 Ekim’in muhtarlara özel bir gün olarak ihdas edilmesi, muhtarlarımızı tahkir eden zihniyete bir ders niteliğindedir.

  Bu duygu ve düşüncelerimle; yerelde sundukları kamusal hizmetlerle, devletimiz ve vatandaşlarımız arasında önemli bir köprü vazifesi gören, demokrasimizin yapı taşlarından, kıymetli muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü tebrik ediyor; üstlendikleri bu ulvi görevlerinde kendilerine başarılar diliyorum."

   

  Mustafa SAVAŞ

  AK Parti Aydın Milletvekili

  TBMM KİT Komisyonu Başkanı

   

  DİDİMA HABER


 • Bu haber 87 defa okunmuş. / Eklenme: 19.10.2021
 • 19 Ekim Muhtarlar Günü Basın Mesajı AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa savaş muhtarlar gününü mesajla kutladı.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın