Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
17 Temmuz 2019 Çarşamba, Saat:
 • AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ’DAN ÇERÇİOĞLUNA…
  Yazı Boyutu : A A A
 • YÜREĞİN YETİYOSA MAHKEMEYE VER….
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ’DAN ÇERÇİOĞLUNA…

   

   

  YÜREĞİN YETİYOSA MAHKEMEYE VER….

   

   

  Cumhur İttifakı AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve Didim Belediye Başkan Adayı Mümin Kamacı partililerle sabah kahvaltılı toplantıda buluştu

   

   

   

   

      

   

  AK Parti seçim Bürosu önünde vatandaşlarla kahvaltıya katılan Savaş burada yaptığı açıklamada Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na sert çıkışlar bulundu.

  Savaş daha önce Çerçioğlu’nun seçim reklamlarının 100 Trilyon lirayı aştığını söyleyerek bu paraları Belediyenin kasasından harcadığını belirtmiş ve hesabını veremezsin demişti.

  Bu açıklamaya Çerçioğlu, Savaşı ispata davet etmiş ve hakkında dava açacağını bildiren açıklamada bulunmuştu.

   

   

   

      

   

   

  Seçim Bürosu önünde halka seslenen Savaş; Bu konuştuğum söz ile ilgili olarak açsın dava, Aydın kamuoyu, Aydındaki tüm insanlar öğrensin. İnanın daha fazla çıkacak 100 trilyon değil daha fazlası çıkacak. O Halk ekmeğin satış noktaları, ege et aynı. Seçim ofisi gibi. Her tarafta kendi fotoğrafları var. Patates, soğan dağıtıyor kendi broşürleri. Şimdi deterjan dağıtıyor kendi broşürleri. Bu ne. Bunlar reklam harcaması değil mi. Reklam olmuyor mu. 5 yılda 100 trilyon. Yazık günah değil mi. Bu parayla neler yapılırdı.

   

   

   

   

      

   

  HODRİ MEYDAN..

  Evet ben iki konuda kendilerine hodri meydan diyorum. Birincisi; aç davanı korkma. Yüreğin yetiyorsa dava açarsın.  İkincisi;  istediğin yerde, istediğin kanalda, istediğin saat ve istediğin kadar Aydın’ı konuşalım. Çıka biliyorsan çık karşıma.

  DİDİM’İN TURİZ SEZONU DAHA UZUN SÜRE OLACAK

  Savaş daha sonra sözlerine devamla; “Bakın Didim’le ilgili yapacağımız çok şey var. Biz burada, Söke’de ve Kuşadası’nda kuracağımız üniversitenin  Teknoparkını kuracağız. Doğal gazı getireceğiz. Birde burada Termal sağlık bölgesi oluşturacağız. Önümüzdeki dönem turizm süresini daha uzatacağız. 2023 hedefimiz neydi 50 milyon turist, 50 milyon dolar turizm geliri. Bakın bunu tekrar revize ettik. Turizmden önemli gelir bekliyoruz. Bu Paydan çok daha fazla Didim’imiz pay alacak. Sadece Mayıs ve Kasım ayları arası değil bütün bir yıl sürecek bir turizm kenti olacağız. Mümin Başkanımla beraber Didim için çalışacağız. Hepinize teşekkür ediyor hayırlı günler diliyorum.” açıklamasında bulundu.

   


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (2 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 734 defa okunmuş. / Eklenme: 16.3.2019
 • AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ’DAN ÇERÇİOĞLUNA… YÜREĞİN YETİYOSA MAHKEMEYE VER….
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın