Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
6 Mayıs 2021 Perşembe, Saat:
 • AK Partiden Didimli İhtiyaç SahiplerineRamazan Paketi
 • Didim Ak Parti İlçe Başkanlığı, Didimli ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak onlara, içerisinde çeşitli gıda maddelerinin bulunduğu, Gıda paketlerini dağıtmaya devam ediyor.
 •  

  AK Partiden Didimli İhtiyaç SahiplerineRamazan Paketi

  Didim Ak Parti İlçe Başkanlığı, Didimli ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak onlara, içerisinde çeşitli gıda maddelerinin bulunduğu, Gıda paketlerini dağıtmaya devam ediyor.

  Her gün bir mahallede buluna ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulunanAK Parti İlçe Yönetimi üyeleri ile birlikte bu dağıtımı gerçekleştiriyor.

   

     

   

  Ramazan Ayı boyunca sahada olduklarını belirten, AK Parti İlçe Başkanı Maşallah Subaşı;" Mübarek Ramazan ayında halkımıza mümkün olduğunca destekte bulunmak üzere hazırladığımız Ramazan gıda paketlerini ulaştırmaya çalışıyoruz. Her gün bir mahallemizde 50-60 gıda paketi dağıtıyoruz. Her şartta Milletimizin yanında ve yardımında olan Ak Parti, Ramazan ayı boyunca devam edeceğimiz bu yardımlarla vatandaşlarımıza destek olmaya devam etmektedir." diyerek açıklamada bulundu.


 • Bu haber 92 defa okunmuş. / Eklenme: 20.4.2021
 • AK Partiden Didimli İhtiyaç SahiplerineRamazan Paketi Didim Ak Parti İlçe Başkanlığı, Didimli ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak onlara, içerisinde çeşitli gıda maddelerinin bulunduğu, Gıda paketlerini dağıtmaya devam ediyor.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın