Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
25 Eylül 2021 Cumartesi, Saat:
 • Aydın'ın Sultanları Beylikdüzü’nü rahat Geçti
 • Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı misli.com Sultanlar Ligi'ndeki beşinci maçında evindeBeylikdüzü Voleybol İhtisas ile karşılaştı.
 •  

  Aydın'ın Sultanları Beylikdüzü’nü rahat Geçti

   

  Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı misli.com Sultanlar Ligi'ndeki beşinci maçında evindeBeylikdüzü Voleybol İhtisas ile karşılaştı.

   

   

   

     

   

  Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşen maçta Aydın’ın Sultanları, rakibi Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı 3-0’lık skorla rahat geçti.

  Aydın’ın Sultanları set vermeden maçı aldı

   

   

   

     

   

  Yedek ağırlıklı bir kadro ile mücadele eden Aydın’ın Sultanları, maçın ilk setini 25-18 önde tamamlandı. İkinci sette de rahat bir oyun ortaya koyan Sultanlar, 25-13 ile kazandı. Aydın’un Sultanları maçın son setinde ise maça ağırlığını koyan 25-8 gibi farklı bir skorla tamamlayarak maçı set vermeden 3-0 gibi net bir skorla kazanmayı bildi. Aydın BBSK bu galibiyetle ligin beşinci maçında üçüncü galibiyetini almış oldu.

   

   

   

     

   

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ligde üst sıraları zorlayan bir ekip olarak Aydın’ı gururla temsil ettiklerini belirterek teknik heyet ve sporculara tebriklerini iletti.

   

     

   


 • Bu haber 456 defa okunmuş. / Eklenme: 28.9.2020
 • Aydın'ın Sultanları Beylikdüzü’nü rahat Geçti Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı misli.com Sultanlar Ligi'ndeki beşinci maçında evindeBeylikdüzü Voleybol İhtisas ile karşılaştı.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın