Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
25 Eylül 2021 Cumartesi, Saat:
 • Aydınlı Gençler Ülkemiz İçin Yarışıyorlar, Oylarınızı Bekliyorlar
 • Aydın Fen Lisesi öğrencileri Ali Semih URAL ve Kaan UZ, Stockholm Gençler Su Ödülü için ülkemiz için yarışıyorlar.
 •  

  Aydınlı Gençler Ülkemiz İçin Yarışıyorlar, Oylarınızı Bekliyorlar

   

  Aydın Fen Lisesi öğrencileri Ali Semih URAL ve Kaan UZ, Stockholm Gençler Su Ödülü için ülkemiz için yarışıyorlar.

  DSİ Genel Müdürlüğü ile Stockholm Su Enstitüsü (SIWI) arasında imzalanan anlaşma uyarınca,  "Stockholm Gençler Su Ödülü Yarışması 2021"de  ülkemizi  temsil  edecek projenin belirlenmesi maksadıyla DSİ Genel Müdürlüğünce düzenlenen "2021 Türkiye Gençler Su Ödülü Proje Yarışmasında Türkiye 1. si olan Aydın Fen Lisesi öğrencileri Ali Semih URAL ve Kaan UZ. Stockholm JuniorWaterPrize’da(Stockholm Gençler Su Ödülü) ülkemizi temsilen yarışıyorlar. 39 ülkenin katıldığı yarışmanın sunumu öğrencilerimiz tarafından yapılmış olup People’sChoiceAward(Halkın Seçimi Ödülü) için yapılacak olan oylama başlamıştır.

   

   

  Birincisinin halk oylarıyla belirleneceği yarışmada finale kalan Aydınlı Ali Semih URAL ile Kaan UZ,  PROJELERİNE halkımızın desteğini bekliyorlar.

  Gençlerimize destek vermek isteyenler https://www.watertank.se/voting/ linkine giderek arama kısmına “pressure” yazıp projeyi bulduktan sonra, e-mail adresini girip oylama yapılabilecek. Oylama Ağustos’un ilk iki haftası boyunca yapılabilecek.

  DİDİMA HABER


 • Bu haber 74 defa okunmuş. / Eklenme: 4.8.2021
 • Aydınlı Gençler Ülkemiz İçin Yarışıyorlar, Oylarınızı Bekliyorlar Aydın Fen Lisesi öğrencileri Ali Semih URAL ve Kaan UZ, Stockholm Gençler Su Ödülü için ülkemiz için yarışıyorlar.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın