Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
30 Kasım 2020 Pazartesi, Saat:
 • Başkan Atabay Akbük'teki Çalışmaları Yerinde İnceledi
  Yazı Boyutu : A A A
 • Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akbük Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek,
 •  

  Başkan Atabay Akbük'teki Çalışmaları Yerinde İnceledi

   

  Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, cuma mesaisini ilçemize bağlı Akbük Mahallesi’nde geçirdi. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Akbük’te mesaisine başlayan Başkan Atabay’a Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, E.Öznur Gündoğdu ve birim amirleri eşlik etti.

   

   

     

   

  Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akbük Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek, Didim Belediyesi tarafından yenilenen Soğuk Su bölgesinde incelemelerde bulundu.

   

   

     

   

  AKBÜK HALKI BAŞKAN ATABAY’I BAĞRINA BASTI

  Akbük’teki çalışmaları yakından denetlemek için cuma mesaisini Akbük’te geçiren Başkan Atabay, Akbük ve  Fevzipaşa esnaflarını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Gittiği yerlerde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Atabay’ı Akbüklüler adeta bağrına bastı.

   

   

   

   

   

  Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenerek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Atabay, “Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımızla daima iç içe olarak hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Onların istek ve talepleri ile yakından ilgilenerek çözüm yolları üretiyoruz.  Akbüklü vatandaşlarımıza hizmetin en kalitelisini ulaştırmak için ben ve ekibim, gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

   

   

     

   

  Atabay ; "Ağaç budama ve ot biçmelerini yapan site ve diğer bağımsız binalarda ikamet eden vatandaşlarımız budadıkları atıklarını gelişi güzel yerlere bırakmaktalar. Belediye ekiplerimiz sabah atıkları almaya çıktıklarından kısa bir süre sonra yine bu tür atıklar uygunsuz ve yaşam yerlerine çirkinlik vede kirlilik veren bir görüntü yaratacak şekilde bırakmaktalar. Bu hususa dikkat etmelerini kendilerinden rica ediyorum. Çöp ve Atıklar sabah ve akşam saatlerinde olmak üzere iki kere toplanmakta. Atıklarını toplama zamanına uygun bir saatte bırakırlarsa görüntü kirliliğinin önüne geçmiş oluruz. Budanan ağaçların ve biçilen çimlerin, diğer atıkların toplanacağı bir alan tesbit ederek vatandaşlarımızın bu tesbit edilen yere bırakmaları sağlanacak. Bu hususta belirlenen yer anonslarla tebliğ edilecek. Uymayan ve atıklarını gelişi güzel yerlere bırakanlara cezai işlem yapılacaktır." diyerek vatandaşlardan belediye çalışanlarına yardımcı olmalarını istedi.

   

     

   

     

   

     

   


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (2 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 245 defa okunmuş. / Eklenme: 21.11.2020
 • Başkan Atabay Akbük'teki Çalışmaları Yerinde İnceledi Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akbük Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek,
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın