Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
1 Ekim 2020 Perşembe, Saat:
 • DİDİM AK PARTİ’DEN BASIN AÇIKLAMASI
  Yazı Boyutu : A A A
 • Maşallah Subaşı, ”75 Yataklı Hastane Projesi Hazır Bir Ay İçerisinde İhale Edilecek”
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  DİDİM AK PARTİ’DEN BASIN AÇIKLAMASI

   

  Maşallah Subaşı, ”75 Yataklı Hastane Projesi Hazır Bir Ay İçerisinde İhale Edilecek”

   

  Didim AK Parti İlçe Başkanı Maşallah Subaşı 11.02.2020 Salı Günü saat 13.00 te parti merkezinde basın açıklaması yaptı. Öncelikle İdlib’de şehit olan askerlerimiz için okunan fatiha sonrasında Didim’le ilgili açıklamalarda bulunan Subaşı, Didim Devlet Hastanesi’nin ihale aşamasında olduğuna değinerek,  ilçeye doğalgaz getirilmesi ve ihtiyaç duyulan biri lise olmak üzere 3 tanede ilköğretim okulu yaptırılması hususunda, Ankara’da yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtti. Karşılıklı sorularında sorulduğu basın toplantısı yaklaşık 45 dakika sürdü.

   

   

   

   

  Ak Parti İlçe Başkanı Maşallah Subaşı Yaptığı açıklamada;

  “Değerli Basın mensupları, kıymetli arkadaşlar bildiğiniz üzere geçen hafta Ankara’ya, Ak Parti Didim İlçe Teşkilatı’nda bulunan değerli arkadaşlarımız ile birlikte ilçemiz için faydalı olacak bir ziyaret gerçekleştirdik.

   

   

   

   

  Ziyaretimizin 1. gününde Gazi Meclis’imizde Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde gerçekleşen Grup toplantımıza katılım sağladık. Bu toplantının ardından ilçemiz ile ilgili taleplerimizi iletmek için Aydınımızın dört milletvekili ile istişare toplantısı yaptık. Ve ardından il koordinatörümüz Osmaniye milletvekilimiz Sayın İsmail Kaya Bey’i ziyaret ettik. Ertesi gün bu ziyaretlerimizin ardından, öncelikle ilçemizde spor faaliyetlerinde yararlı olacak tesisler ve gerekli yatırımlar hakkında taleplerimizi iletmek için MKYK üyemiz ve Milletvekilimiz sayın Metin Yavuz ve Milletvekilimiz sayın Rıza Posacı ile Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız sayın İhsan Selim Baydaş’ı ziyaret ettik. Bu ziyaretimizin de ilçemiz için faydalarını inşallah ilerleyen zamanlarda göreceğiz. İhsan Bey’e vakit ayırdığı ve sorunlarımızı dinlediği için çok teşekkür ederiz. Bu ziyarette taleplerimizi ilettikten sonra ilçemizin bir diğer önemli sorunu olan  doğalgaz için KİT Komisyon Başkanımız ve Aydın Milletvekilimiz Sayın Mustafa Savaş ile BOTAŞ Genel Müdürümüz sayın Burhan Özcan’ı ziyaret ettik. İlçemizde yapılacak olan Devlet Hastanemiz ile ilgili Sağlık Bakanlığı Yatırımlar Genel Müdürüyle yapılan görüşmede 1 ay içerisinde ihale yapılarak hastane projesi tamamlanacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı yatırımlar genel müdürlüğüyle de yaptığımız görüşmede  İlçemize 1 Lise 3 tane ilköğretim okulu yapılması konusunda karara vardık.

   

   

   

   

  Misafirperverliklerinden dolayı İl Koordinatörümüz, Osmaniye Milletvekilimiz Sayın İsmail Kaya Bey’e, KİT komisyonu başkanımız ve vekilimiz sayın Mustafa Savaş Bey’e, MKYK üyemiz ve vekilimiz sayın Metin Yavuz Bey’e, Vekilimiz Bekir Kuvvet Erim Bey’e ve yine vekilimiz sayın Rıza Posacı Bey’e çok teşekkür ederiz.” Dedi.


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (3 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 881 defa okunmuş. / Eklenme: 11.2.2020
 • DİDİM AK PARTİ’DEN BASIN AÇIKLAMASI Maşallah Subaşı, ”75 Yataklı Hastane Projesi Hazır Bir Ay İçerisinde İhale Edilecek”
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın