Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
25 Eylül 2021 Cumartesi, Saat:
 • DİDİM BELEDİYESPOR BAŞKANI EGE DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI
 • Didim Belediyespor Başkanı Vedat Ege, ilk yarı ve transferler
 •  DİDİM BELEDİYESPOR BAŞKANI EGE

  DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

  Didim Belediyespor Başkanı Vedat Ege, ilk yarı ve transferler hakkında durum değerlendirmesi yaparak konuyla ilgili bilg Verdi.

  Didim Belediyespor'un İlk Yarı Değerlendirmesini yapan Ege, ilk yarıda puanlara bakılarak başarılı olduklarını ve yukarıdakiler ile aralarında fazla puan farkı olmadığı belirterek;"Didim Belediyespor her zaman olduğu gibi bu senede şampiyonluk parolasıyla sezona başladı. Kadromuzu da ona göre oluşturmaya çalıştık, ilk yarı özellikle ilk haftalarda istediğimiz sonuçları alamadık önceki yıllara göre daha kötü bir başlangıç yaptık ancak sonrasında bir hoca değişikliğimiz oldu. Yaşar Var hocamız alınan sonuçlar üzerine görevini bıraktı.Sonrasında biz Özgür hocamızla anlaştık, onunda takıma gelişiyle bir moral motivasyon kan değişikliğinin etkisiyle istediğimiz sonuçları aldık, istediğimiz puanları topladık. Ligin ilk yarısı bittiğinde yine biz iddaalı konuma geldik, her ne kadar 6. sırada olsakta puan sıralamasına baktığımızda üst sıralara, üst sıralardaki takımlarla puan farkının çok olmadığını göreceğiz. İlk yarı sonu itibariyle biz yine sezon başındaki iddaalı konumumuza geldik."dedi.

  Vedat Ege'nin açıklamarından sonra kendisine sorulan soruları cevapladı.

  Mami tekrar Didim Belediyespor'damı oynayacak

  "Mamiyle bir görüşmemiz oldu bu doğrudur, Mami eski eşinden boşandı ve başka biriyle evlendi ve oturum için başvurdu eğer oturum almasında bir sorun olmazsa ve bu problemini hallederse biz kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz. Şuanda kesin bir şey yok, tabi oturum almasına bağlı ondan sonra resmi prosedür lisansının çıkartılması işlemleri ancak başlayabilecek ama prensipte görüştük, oda oynamak istiyor Didim'i seviyor kendisi, bizde onu seviyoruz Didim'in bir rengi kendisi ve çok istediği 9 numara boşta"

  Yenihisar Spor'dan Ali ile bir görüşmeniz varmı.

  Ali'yi hocamızda maçlarda izliyor bizim kendisiyle birebir bir görüşmemiz olmadı. Yönetim anlamında sadece onların yöneticileriyle görüştük. Onlarda kendi maçları bittikten sonra seve seve verebileceklerini söylediler.Tabi onların maçları var, kendi mücadeleleri var onlar kendileride şampiyonluğa oynuyorlar biliyorsunuz öncelik tabiki Yenihisarspor'un maçları bittikten sonra bir görüşme yapacağız yani bizim beğendiğimiz bir oyuncu, gördüğümüz kadarıyla DidimSpor'da oynayabilecek

  kapasitede bir sporcu, onunla ilgili düşüncelerimiz varama tabiki, Yenihisarspor'un maçları bittikten sonra netleşecek Ayrıca

  İsmini yöneticimiz Hasan beyin bildiği her iki kanatta oynayabilen bir futbolcuyla görüşmemiz var, oda yüksek ihtimalle aramıza katılacak bununla birlikte zaten kadromuzu tamamlıyoruz.Hasan beyle görüşme yapan futbolcu tekrar Hasan beyle bir görüşme yapacak mevcutoynadığı kulüple ilgili ordan bağlantısını kesmesi lazım tam netleşmedi. Onunla anlaşabilirsek oda aramızda olacak en azından Mami ile birlikte bir kişi daha düşünüyoruz.Sezon başında yaşadığımız şeyler sakatlıklar kart cezalıları oluyor son Bodrum maçında özellikle iki futbolcumuz sakatlandı. Levent ve Aytaç onların yerine Ediz ve Rıza girdi onların sakatlıkları vardı zaten onlarda o yüzden ilk onbir de oynayamıyordu, ama başka çaremiz kalmıyor zaten kadromuzu biraz daha geniş tutmamız gerekiyor onun için bir futbolcu daha takviye etmeyi düşünüyoruz. Ben özellikle maçlara gelen basın mensuplarımıza sana içerde olsun deplasman da olsun bizi hiç yanlız bırakmayan basında arkadaşlara Teşekkür ediyorum. İnşallah 3. Lige çıkıp daha çok ulusal basında da yer almak istiyoruz.

  Yeni yıl ve İkinci yarı için bir mesajınız varmı,

  Yeni yıl umuyorum hem ilçemize hem de ülkemize hayırlı olur, herkese mutluluklar,bol kazançlar getirir. Didim Belediyespor da yeni yılla birlikte bundan daha iyi yerlere gelir en azından play off'a kalarak 3. Lige yükselme şansını bulur. Umudumuz bu yönde çalışmalarımızda bu yönde. İnşallah biz bunu başaracağız, Hocamızda bu konuda iddaalı hayırlısı olsun diyorum.

  Haber: Murat Kanıtemiz


 • Bu haber 1963 defa okunmuş. / Eklenme: 30.12.2013
 • DİDİM BELEDİYESPOR BAŞKANI EGE DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI Didim Belediyespor Başkanı Vedat Ege, ilk yarı ve transferler
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın