Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
21 Kasım 2018 Çarşamba, Saat:
 • DİDİM BELEDİYESPOR YÖNETİMİ"YENİ SEZONDA YÖNETİMDE OLMAYACAĞIZ"
  Yazı Boyutu : A A A
 • DİDİM BELEDİYESPOR YÖNETİMİ"YENİ SEZONDA YÖNETİMDE OLMAYACAĞIZ"
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  DİDİM BELEDİYESPOR YÖNETİMİNDEN SÜRPRİZ AÇIKLAMA

   

  Didim Belediyespor Yönetimi bir dahaki Genel Kurul da görev almayacakların açıkladı. 15.Mayıs Salı günü Didim şehir Stadyumunda saat 17.00 de düzenledikleri basın toplantısında konuşan Didim  Belediyespor yönetim kurulu başkanı Cezmi Arslan  01.06.2018 tarihinde olağan üstü genel kurul kararı aldıklarına değinerek yeni yönetim de de ekip olarak  görev almayacaklarını belirtti.

   

   

  Arslan konuşmasında “Bilindiği üzere 27 Aralık 2016 yılında olağan üstü genel kurulla yönetime geldik,zor günlerden geçen Didim Belediyespor için maddi ve manevi  olarak elimizden ne geliyorsa fazlasıyla, zamanımızı da harcayarak yaptık, ancak takımımız maalesef 2016 – 2017 sezonunda layık olmadığı bir liğe düşmüştür,

  Düştüğü yerden tekrar kaldırmayı kendimze görev bildiğimiz için yeni sezonda büyük çabalarla gerek finansal açıdan gerekse tesisleşme anlamında büyük adımlar attık. Zorlu geçen futbol sezonunda futbolda tekrar şampiyonluğa ulaşmış ve layık olduğu bir üst liğe çıkmıştır. Bununla beraber tesisleşme anlamında da dev adımlar atılmıştır. Didim Belediyesporumuzu, Yeni sezonda  gerek sportif anlamda gerekse tesisleşme anlamında büyük işler beklemektedir. Bizler Didim ve Didim Belediyespor aşığıyız bu bilinçle yeni sezonda takımın hak ettiği yerlere gelebilmesi için yönetim kurulu olarak 10.05.2018 tarihinde yapılan toplantı sonucunda, olağan üstü genel kurula karar verdik olağanüstü genel kurulumuz 01.06.2018 günü yapılacak olup genel kurulda ise yeni oluşumda bulunmayacağımızı kararlaştırdık ver bu kararımızı şu anda kamuoyu ile paylaşıyoruz.

   Alınan bu karar tamamen Didim Belediyesporumuzu çok sevdiğimiz için olup hakettiği yere gelebilmesi için ortam hazırlamaktır.

  Çünkü bizler tüm gücümüzle her ortamı kullandık elimizden gelenin fazlasını yaptık ama yeni sezon kolay olmayacaktır, özellikle finansal konularda, malzeme, tesisleşme gibi ihtiyaçlar çoğalacaktır, bu nedenle takıma daha çok sahiplenecek imkanları daha geniş bir yönetim bu işlerin üstesinden rahatlıkla gelecektir.

  1,5 senelik zorlu sezonun ardından bize desteğini esirgemeyen öncelikle taraftarlarımıza, Sayın Belediye başkanımız A. Deniz Atabay’ a, Değerli kaymakamımız Sayın Mehmet Türköz’e, Didim’li işadamlarımıza ve siz basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyoruz.

   

   

  Umarız bu karar Didim’e ve Didim Belediyesporumuza sportif ve tesisleşme anlamında büyük katkı sağlayacaktır.Bu düşüncelerle, oluşacak yeni yönetime şimdiden başarılar diliyoruz.”dedi

   

  Bülent Eser


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (1 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 299 defa okunmuş. / Eklenme: 16.5.2018
 • DİDİM BELEDİYESPOR YÖNETİMİ"YENİ SEZONDA YÖNETİMDE OLMAYACAĞIZ" DİDİM BELEDİYESPOR YÖNETİMİ"YENİ SEZONDA YÖNETİMDE OLMAYACAĞIZ"
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın