Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
23 Ekim 2020 Cuma, Saat:
 • Didim İyi Parti İlçe Başkanlığı Dayanışma Ve Yardımlaşma Kahvaltısında Buluştu
  Yazı Boyutu : A A A
 • İYİ Parti İlçe Başkanlığı Akköy Han Otağ da dayanışma ve Yardımlaşma kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya katılım oldukça yüksek oldu.
 •  

  Didim İyi Parti İlçe Başkanlığı

  Dayanışma Ve Yardımlaşma Kahvaltısında Buluştu

   

  İYİ Parti İlçe Başkanlığı Akköy Han Otağ da dayanışma ve Yardımlaşma kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya katılım oldukça yüksek oldu.

   

   

   

   

  Sosyal Mesfe ve Maske kuralına uyarak yapılan dayanışma kahvaltısına İyi Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Didim CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, İYİ Parti Didim İlçe Yönetimi ve çok sayıda Didimliler katıldı.

   

   

   

     

   

  İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener yaptığı konuşmada;" Millet İttifakı her il ve İlçede birlik ve dayanışma içersinde, Milletin verdiği görevini layıkı ile ve Başarı ile yapmaktadır. Didim İlçemizde de Birlik ve dayanışma içersinde olduğumuzu vatandaşlarımız görmektedir. Söylentiler bizi hiçbir zaman görevimizden alı koyamaz. Biz Bugün var olan birliteliğimizi devam ettirdiğimiz sürece Milletin çağrısına cevap vereceğimize inanıyorum. Davetimize gösterdiğiniz ilgi ve alakaya, katılımınıza teşekkür ediyorum." açıklamasında bulundu.

   

   

   

   

     

  İYİ Parti Aydın Milletvekili Sezgin'de konuşmasında; "çok sevgili Didimliler, Partidaşlarım, Millet İttifakının çok değerli üyeleri. Burada bulunmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Benim için bu etkinlik çok özel. Düzenleyen Didim  Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren  etkinliklerdir. Türkiye'nin ne kadar kötü durumda olduğunu tekrarlamanın, bu kahvaltı sofranızın keyfini bozmanın anlamı yok. Ama Türkiye gerçekten çok kötü bir noktada. Ekonomik açıdanda, iç faylar açısındanda, dış politikadada, hukuktada çok kötü bir yöne gidiyoruz malesef. Bütün bu sıkıntılar karşısında Millet İttifakının dahada önem kazandığını görüyoruz. Millet ittifakı tarafından bu kötü gidişata dur denileceğine inanıyorum. Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntılardan çıkışımız kendi içimizde daha çok dayanışma ve gayretle sağlanacaktır. Ben tüm arkadaşlarımın bu bilinçte olduğu kanaatindeyim.

   

   

   

     

   

  Söke İlçemizi şiddetli tarzda etkileyen yangından duyduğum üzüntümü ifade etmek isterim. Biraz sonra bende İlçe Başkanlarımla birlikte felaket sahasına gidip hemşerilerimizle buluşarak onlarla birlikte olacağım, geçmiş olsun dileklerimizi sizler adına belirteceğim. Bu yarı olumlu yarı olumsuz duygular içinde Partimizin Birliğini bütünlüğünü en ön safa koyduğumuzu birdaha vurgalayarak hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum." açıklamasında bulundu.

   

     

   

     

   

   


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (2 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 369 defa okunmuş. / Eklenme: 28.9.2020
 • Didim İyi Parti İlçe Başkanlığı Dayanışma Ve Yardımlaşma Kahvaltısında Buluştu İYİ Parti İlçe Başkanlığı Akköy Han Otağ da dayanışma ve Yardımlaşma kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya katılım oldukça yüksek oldu.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın