Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
12 Aralık 2018 Çarşamba, Saat:
 • DİDİM TİCARET ODASI ZİYARETLERİ
  Yazı Boyutu : A A A
 • DİDİM TİCARET ODASI ZİYARETLERİ
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  DİDİM TİCARET ODASI ZİYARETLERİ

   

  Didim Yat ve Yelken Kulübünden Ticaret Odasını Teşekkür Plaketi

  Didim Yat ve Yelken Kulübü, geçtiğimiz ay ilçemizde gerçekleşen Türkiye Yelken Şampiyonası'na destek olan Didim Ticaret Odasına teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

   

   

   

  Kulüp Başkan Yardımcısı Fehime Kurt ve yönetim kurulu üyeleri destekleri için Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erbaş’ı ziyaret edip teşekkür plaketi takdim etti.  

  Didim için ortak akılla yapılacak tüm projelere Oda olarak destek olmaktan memnuniyet duyacaklarını belirten Erbaş, ziyaret ve plaket için teşekkür etti. “bu önemli organizasyona ön ayak oldukları için kulüp yönetimine Odamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

  Didim Cemevinden Ticaret Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti

  Didim Cemevi Başkanı Hüseyin İlhan ve yönetimi ticaret odasını ziyaret etti.

   

   

   

  Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcıları Ebubekir Apaydın ve Ali Hikmet Atilla ve Yönetim Kurulu Üyesi Celal Gümüş’ün ev sahibi olduğu ziyarette Cemevi yönetimi hayırlı olsun dileklerini iletti. Ticaret odası heyeti misafirlerine ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkürler etti.

  Didim Milli Emlak Müdürü Ticaret Odasını Ziyaret Etti

  Didim Milli Emlak Müdürü İrfan Dağtekin Ticaret Odasına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

   

   

  Hayırlı olsun dileklerini ileten Milli emlak müdürü ve personeline başkan Hilmi Erbaş teşekkürlerini iletti.

  Saadet Partililer Didim Ticaret Odasını Ziyaret Etti

  Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi, kurumlara yaptığı ziyaretler kapsamında Didim Ticaret Odasının misafiri oldu.

  Ziyarete katılan Saadet Partisi milletvekili adayları Ali Söğüt, Musa Muça, Özlem Öztürk, Mehmet Yörük ve Fatih Karahan ile Didim İlçe Başkanı Mehmet Peçen ve yönetimi Oda başkanı Hilmi Erbaş’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Partilerinin seçim beyannamesini anlatan adaylar ülke adına ve Aydın özelinde yapacakları icraatlardan bahsettiler.

   

   

  Taraflar ülke ekonomisi, ilçemizin sorunları ve çözüm önerileri ile yeni dönemden beklentiler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

  Başkan Hilmi Erbaş ziyaretleri için Saadet Partisi heyetine teşekkür etti. “Seçim sonuçlarının Aydın’ımız ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

  Vatan partililerden Ticaret Odasına ziyaret

  Seçim çalışmaları kapsamında ilçemiz Didim’de ziyaretler gerçekleştiren Vatan Partisi Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Emre Albayrak, Vatan Partisi Aydın İl Başkanı Onur Altınkaynak ve Didim İlçe Başkanı Bülent Boyer Ticaret Odasını ziyaret etti.

   

   

  Seçim beyannamesi ve seçim çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan vatan partililer ülkenin ve Aydın’ın çözüm bekleyen sorunları hakkında fikirlerini paylaştı.

  Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti. “Seçim çalışmalarının şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

  MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu Ticaret Odasını Ziyaret Etti

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Aydın Milletvekili ve 1. Sıra milletvekili adayı Deniz Depboylu seçim çalışmaları kapsamında Didim Ticaret Odasını ziyaret etti. 

  MHP Didim İlçe Başkanı Fikret Alkaya, MHP Didim Belediye Meclisi üyesi Eda Yücel İlhan ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyarette ev sahipliğini Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Kartal, meclis üyeleri Figen Cevrem Gürsoy ve Evren Kamacı yaptı.

  MHP Genel Başkan Yardımcısı, Aydın Milletvekili ve Aydın 1. sıra Milletvekili Adayı Deniz Depboylu, bugüne kadar yaptıkları çalışmalar ve seçim beyannameleri hakkında bilgiler paylaştı.

   

   

  Misafirlerine hoş geldiniz diyen ve ziyaretleri için teşekkür eden Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş 17 Nisanda görevi devraldıklarını belirtti. “seçimlerden sonra Aydın Milletvekillerimizi Didim’in sorunları için ziyaret edeceğiz, yoracağız” diyen Erbaş Depboylu’ya seçim çalışmalarında kolaylıklar diledi. “Seçim sonuçlarının ülkemize ve Aydınımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

  Taraflar ilçe ve ilin beklentileri ile ülke ekonomisi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

  HDP 1. Sıra Milletvekili Adayı Ferhat Tunç Ticaret Odasını Ziyaret Etti

  Halkların Demokratik Partisi Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Ferhat Tunç seçim çalışmaları kapsamında Didim Ticaret Odasını ziyaret etti.

  Ticaret Odası yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Tunç, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Ticaret Odasını da ziyaret ettiklerini belirtti. Seçim çalışmaları ve 24 Haziran sonrası gerçekleştirecekleri faaliyetler hakkında bilgi aktardı.

   

   

  HDP ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyarette ev sahipliğini Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcıları Ali Hikmet Atilla ve Ebubekir Apaydın, Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Teke ve Celal Gümüş Meclis Üyeleri Medeni Karataş, Figen Cevrem Gürsoy ve Meral Bademcigil yaptı.

  Misafirlerine hoş geldiniz diyen ve ziyaretleri için teşekkür eden Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş Tunç’a seçim çalışmalarında kolaylıklar diledi. “Seçim sonuçlarının ülkemize ve Aydın’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

  CHP 3. Sıra Milletvekili Adayı Süleyman Bülbül Ticaret Odasının Misafiri Oldu.

  Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Adayı Süleyman Bülbül seçim çalışmaları kapsamında Didim Ticaret Odasını ziyaret etti.

  CHP İlçe Yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ile meclis üyeleri Evren Kamacı ve Ceren Turan ev sahipliği yaptı.

   

   

  Tüm odalarla etkileşim içinde olmaya başlandığını belirten Bülbül, Seçim çalışmalarında da Odaların görüş, öneri ve tespitlerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

  Misafirlerine ziyaretleri için teşekkür eden Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş SÜLEYMAN Bülbül’e seçim çalışmalarında kolaylıklar diledi. Seçim sonuçlarının ülkemize ve Aydın’a hayırlı olmasını diledi.

   

   

   

   

   


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (1 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 201 defa okunmuş. / Eklenme: 19.6.2018
 • DİDİM TİCARET ODASI ZİYARETLERİ DİDİM TİCARET ODASI ZİYARETLERİ
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın