Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
28 Ekim 2021 Perşembe, Saat:
 • Didim'de Yaşayan Şanlıurfalılar Tanıtım Etkinliği Düzenledi
 • Şanlıurfa'nın tanıtımını sağlamak için düzenlendiği 'Şanlıurfa Tanıtım Günleri' Didim'de devam etti.
 •  

  Didim'de Yaşayan Şanlıurfalılar Tanıtım Etkinliği Düzenledi

   

  İzmir'de memleket hasreti çeken Şanlıurfalıların memleket hasretini gidermek ve Şanlıurfa'nın tanıtımını sağlamak için düzenlendiği 'Şanlıurfa Tanıtım Günleri' Didim'de devam etti.

   

     

   

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından, 'Dünyanın En Eski Mutfağı' sloganıyla, UNESCO'ya aday müziği ve 12 bin yıllık tarihiyle Şanlıurfa'nın gastronomisini, müziğini, kültürel zenginliklerini ve kente özgü değerlerini tanıtmak üzere Ankara, İstanbul ve İzmir'in ardından Didim'de gerçekleşti.

   

     

   

  Didim Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Ahmet Özcan'ın konuğu olarak Didim'e gelen Şanlıurfa Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, Şanlıurfa Ticaret Odası Başkanı Halil Peltek, Şanlıurfa İlçe Belediye Başkanları, Şanlıurfalılar Federasyon Başkanı Ferit Mızraklı ile çok sayıda davetli katıldı.

   

     

  DİDİMA HABER


 • Bu haber 68 defa okunmuş. / Eklenme: 11.10.2021
 • Didim'de Yaşayan Şanlıurfalılar Tanıtım Etkinliği Düzenledi Şanlıurfa'nın tanıtımını sağlamak için düzenlendiği 'Şanlıurfa Tanıtım Günleri' Didim'de devam etti.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın