Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
16 Ekim 2018 Salı, Saat:
 • GÖRME ENGELLİ VATANDAŞ ÇERÇİOĞLU’NA MİNNETTAR
  Yazı Boyutu : A A A
 • GÖRME ENGELLİ VATANDAŞ ÇERÇİOĞLU’NA MİNNETTAR
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  GÖRME ENGELLİ VATANDAŞ ÇERÇİOĞLU’NA MİNNETTAR

   

  Görme engelli vatandaş 66 yaşındaki Ramazan Tural, Çakırbeyli organik köy pazarında kendisine tezgah açarak engellilerin hayat küsmediğini gösterme imkanı tanıyan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. 

  Ramazan Tural, Çakırbeyli pazarında eşiyle birlikte sattığı organik ürünleriyle engellilerin de toplumun içinde yer alması gerektiğinin en güzel örneğini sunuyor.

   

   

  “ÇERÇİOĞLU ENGELLİLERİN ŞANSIDIR”

  Başkan Çerçioğlu’nun hayata geçirdiği projelerle engellilerin hayata tutunmasını sağladığını belirten Tural, “Biz görme engelliler olarak başkanımızı hem anne hem abla olarak görüyoruz. Bizlere sahip çıkmıştır. Aydın halkının Özlem hanım gibi bir başkana sahip olması büyük şanstır. Biz Aydın’da kendisini engellilerin annesi olarak görüyoruz. Çakırbeyli organik köy pazarında bize yer vererek görme engelli olarak hayata küsmeme ve toplum içinde yer alma imkanı tanımıştır. Ayrıca ev ekonomisine de katkı sunmamı sağlamıştır. Çok teşekkür ederim” diye konuştu.

  AYDIN ENGELSİZ HALE GELDİ

  Özlem Çerçioğlu’nun engellilerin her zaman yanında olduğunu ve kendisine minnettar olduklarını belirten Tural, “Engelliler olarak hayata küsmemeliyiz. Bizlerde toplumun birer parçasıyız. Özellikle evden çıkıp yolculuk yapma anlamında sarı civcivler engelliler için büyük şanstır.  Dayanışmayı ve kaynaşmayı sağlama anlamında bu projeler bize mutluluk verdi. Özlem Çerçioğlu, Aydın’da özellikle engelliler için büyük bir kıymet ve değer arz ediyor. Bugüne kadar bizler için yapmış olduğu hizmetlerle Aydın daha da engelsiz bir hale geldi” şeklinde konuşarak Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından memnuniyetini dile getirdi. 

  HAYATA KÜSMEDİK

  59 yaşındaki eşi Birgül Tural da Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ederek, “Ben eşimin gözleri o da benim aklım oldu. Birbirimize imkan tanıyarak destek olarak köy pazarında tezgah açıyoruz. Biz hayata küsmedik, hiçbir engelli de hayata küsmesin. Bize ve tüm engellilerin yanında olan Başkanımız Çerçioğlu’na çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. 

  AMACIMIZ AYDINDA ENGEL BIRAKMAMAK

  Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak engellilere yönelik projelerin artarak devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Amacımız Aydın’da tek bir engel bırakmamak” diyerek her zaman engelli vatandaşların yanında olacağını belirtti.

   

   


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (1 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 176 defa okunmuş. / Eklenme: 8.5.2018
 • GÖRME ENGELLİ VATANDAŞ ÇERÇİOĞLU’NA MİNNETTAR GÖRME ENGELLİ VATANDAŞ ÇERÇİOĞLU’NA MİNNETTAR
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın