Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
19 Haziran 2021 Cumartesi, Saat:
HEY GİDİ GÜNLER
Ali Erol OKTENSOY / eroloktensoy@outlook.com

HEY GİDİ GÜNLER

Değerli okurlarım. Dünyayı saran çok tehlikeli bir ölümcül olarak nitelendirilen Coronavirüs’ün nice ölümlü vakalarına şahit olduk. Elbet bir aşısı veya tedavi şekli bulunacak olması ümidimi hiç kaybetmedim. Türkiye Cumhuriyetinde gerekli önlemlerin alındığını Sn. Bakanın bizatihi kendi ağzından bilgilendirildik. Çok tehlikeli olduğunu da yaşayarak gördük. Kısa bir süre içinde dünyayı kasıp kavurduğu malumunuz Ancak, daha tehlikeli olanı da var adına “SİYASİ VİRÜS” deniliyor. Bu ismi ben bulmadım. Peki, bu siyasi virüsün çaresi bulunabilecek mi? Hiç zannetmiyorum. Siyasi virüs öyle bir virüs ki, girdiği vücuttan ölene kadar çıkmayan çok tehlikeli olduğu da kesinleşti.

Değerli okurlarım. Siyaseti kendisine meslek edinmiş dürüst namuslu, haysiyetli bir şekilde yapan insanları tenzih Ederim. Vatandaş teveccüh gösterdiği sürece siyasetine devam etmişinde bir sakınca da yoktur. Ancak siyaseti bir ticari araç, makam mevki ve mal mülk edinme hırsıyla yapan haris siyasetçiler var ya, işte en tehlikeli siyasi virüsü kapan onlar.

İYİ Parti’den istifa eden Tuba Vural Çokal, Aktepe’ye geçiverdi. Tuba Vural Çokal, daha dört ay önce 3 Kasım 2019 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Meclis kürsüsünden yaptığı konuşmada, “ Sayın Cumhurbaşkanımıza ilişkin en küçük bir yorum, savcılar tarafından mercek altına alınırken, Atatürk’e ve Cumhuriyet’e sövenlere dokunan yok” diye iktidarı eleştirdiğini bilcümle âlem biliyor, Hele ki istifa nedenini açıklarken. Ülkücüler dışlanıyor” diyerek İYİ Parti’den istifa eden Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, AKP’ye katılıyor VEEEE. Rozetini grup toplantısında AKEPE Genel Başkanı, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan takıyor.

Değerli okurlarım. Bu Sn. Vekil ki, Sn. Meral Akşener Hanımın arabasının kapısına yapışıp bizi bırakmayın diye yalvaran ve İYİ PARTİ seçmeninden oy alarak Meclise gelen bu hanımefendiyi kınıyorum.

Değerli okurlarım. Neticede, İYİ PARTİ KORKAKLARIN VE ÇIKARCILARIN ASLA OLMAYACAĞI BİR CESURLAR HAREKETİDİR. BUNU BİLİNCİNDE OLAN MİLYONLARCA SEÇMEN AKIN AKIN ÜYE OLAMAK İÇİN GELMEKTEDİR. Biliniyor ki, Parlamenter Sisteme dönebilmenin, birlik ve beraberliğin sağlanabilmesi. Vatandaşların refah seviyelerinin yükselmesinin tek ve yegâne Siyasi hareketi İYİ PARTİ VE LİDERİ SN MERAL AKŞENER olduğu gerçeğidir. Gidenlere ki, menfaat için bir başka partiye geçenlere hiçbir söyleyecek sözüm yoktur. İYİ PARTİ her geçen gün daha güçlenerek ve çıkarcıları bünyesinden temizleyerek, İl, İlçe Kongrelerini şölen havasında gerçekleştirerek Allah’ın izni ve inayetiyle İktidara yürüdüğünü görüyorum. Cumhuriyete, Demokrasiye ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK İlke ve inkılaplarına sonun kadar sahip çıkmanın gururu ve hedefi ile yolumuz açıktır.

Değerli okurlarım. Sağ ve sağlıklı kalmanız dileklerimle NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

A.EROL ÖKTENSOY

 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (1 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu yazı 7054 defa okunmuş.
 • USLUP YANLIŞ Kısa bir süre içinde dünyayı kasıp kavurduğu malumunuz Ancak, daha tehlikeli olanı da var adına “SİYASİ VİRÜS” deniliyor
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın