Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
3 Mart 2021 Çarşamba, Saat:
 • Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele
 • Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele
 •  

  Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele

   

  İlimizde İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması ile huzur ve güven ortamının devamlılığının sağlanması kapsamında kesintisiz olarak 7 gün 24 saat görev ifa etmektedirler. Birimlerimizin yoğun çalışmaları neticesi Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele kapsamında2020 yılı içerisinde il genelinde meydana gelen toplam (690)olayın (657)’si aydınlatılmıştır. Bu hizmetlerin gerçekleştirilmesinde görev alan başta İl Emniyet Müdürü ve İl Jandarma Komutanı olmak üzere operasyonlarda, icra edilen faaliyet ve uygulamalarda görev alarak fedakârca hizmet veren personelimize teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.

   

  Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk alanında il genelinde (511) olay meydana gelmiş, olayın (486)’sı aydınlatılarak (%95) başarı sağlanmış,olaylara karışan (727) şüpheli şahıs hakkında adli işlem yapılmış, (658) şahıs yakalanmış ve (46) şahıs tutuklanmıştır. Bu olaylarda toplam (20.961) litre kaçak alkol, (35.263) paket kaçak sigara ve (538) kilogram kaçak tütün ele geçirilmiştir.

   

   

        

   

   

  Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele kapsamında İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında il genelinde (179) olay meydana gelmiş, olayın (171)’i aydınlatılarak (%96) başarı sağlanmış, olaylara karışan (1.861) şüpheli şahıs hakkında adli işlem yapılmış, (274) şahıs yakalanmış ve (38) şahıs tutuklanmıştır. Bu olaylarda toplam (10.651) litre kaçak alkol ele geçirilmiştir.

   

  Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanlarında il genelinde (690) olay meydana gelmiş, olayın (657)’si aydınlatılarak (%95,2) başarı sağlanmış,olaylara karışan (2.588) şüpheli şahıs hakkında adli işlem yapılmış, (932) şahıs yakalanmış ve (84) şahıs tutuklanmıştır. Bu olaylarda toplam (31.612) litre kaçak alkol, (35.263) paket kaçak sigara ve (538) kilogram kaçak tütün ele geçirilmiştir.

   

  Aydın İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin devamlılığını sağlamada, istihbarata dayalı, teknolojik imkânlardan azami düzeyde istifade etmek suretiyle, ilgili makamlarla koordineli ve uyum içerisinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı olma azim ve kararlılığındadır.

   

   


 • Bu haber 227 defa okunmuş. / Eklenme: 20.1.2021
 • Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın