Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
28 Ekim 2021 Perşembe, Saat:
 • MEMLEKET Partisi Didim İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması
 • MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Didimlileri ziyaretini ardından basın toplantısı yaparak, hedef ve amaçlarını açıklayıp ilçe yönetimini basına tanıttılar.
 •  

  MEMLEKET Partisi Didimİlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

   

  MEMLEKET Partisi Didim İlçe Yönetimi daha önce yapmış olduğu genel kurulları ile ilçe yönetimini oluşturarak Ülkeyi yönetmek yarışında Parti olarak bizde varız demişlerdi.

  MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Didimlileri ziyaretini ardından basın toplantısı yaparak, hedef ve amaçlarını açıklayıp ilçe yönetimini basına tanıttılar.

  11 Ekim Pazartesi Günü İlçe Başkanı Cüneyt Cabı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Caner Ünlü, Ramazan Namal, Murat Bademcigil ve Murat Garip, birlikte basına açıklamada bulundu.

   

   

   

  Didim İlçe Başkanı Cabı Yaptığı açıklamada;

  "Haftanın ilk mesai gününde geçtiğimiz eylül ayı  değerlendirmesi için artık faal olan  İlçe Binamızda ilk toplantımızı, Didim’deki değerli basın mensubu arkadaşlarımız ile yapmayı uygun gördük. Ülke genelinde  Genel Başkanımız Sayın Muharrem İNCE'nin başlattığı İktidar Yürüyüşüne Didim’de yeni seçilmiş Yönetim Kurulumuz ve sizler ile başlamanın mutluluğu içerisindeyiz hepiniz hoş geldiniz.

   Sizlere hedefimiz, amacımız ve özlemimiz olan bir sesleniş ile devam etmek istiyorum.

  Ben değil..Biz olmak İçin yola çıkan bir partiyiz.

  Başka bir seçeneğimiz mi var ? yapacak başka bir şey mi var ?soruları ile, önümüze diretilerek koyulan pusulalara mecbur denilerek, irademizi teslim etmemek veya sandığa gitmemek gibi seçeneklere itilen halkımız için artık bir seçenek var.ülkenin ve dünyanın en gelişmiş en demokratik parti tüzüğüne sahip MEMLEKET PARTİSİ var. Tüzüğümüz ve Programımızı internet sitemizden ve parti binamızdan temin edebilirsiniz.

  Hedefi ve yolu iktidar olan bir partiyiz.

  Hedefi Atatürk ilke ve inkılaplarının eşliğinde, ülkeyi müreffeh bir yapıya ulaştırmak olan,

  Hedefi çocuklarımıza,  gençlerimize

  Gelecek nesillerimize, yaşanabilir bir ülke bırakmak olan.

  Hedefi adaletli bir ülkede yaşayan bir toplum olmak olan.

  Hedefi hukuka güvenle  bağımsız bir yargı yapısında yaşamak olan.

  Hedefi hakça kazanım ve hakça paylaşım olan.

  Hedefi sosyal yönetim anlayışı olan

  Hedefi ve yolu cumhuriyet ve Mustafa kemal Atatürk olan….

  Memleket Partisinde yolumuza devam ediyoruz.

  Amacı halk olan,

  Amacı halkın sesi olan,

  Amacı eşitlikten yana olan,

  Amacı sınıf ayrılıklarını yok sayan,

  Amacı sokağın sesi olmak olan,

  Amacı din dil ırk mezhep sağcı solcu olmasını gözetmeyen,

  Amacı insana, insan olduğu için değer vermek olan,

  Amacı ülkenin çıkarlarını ülkesinin insanı için gözeten,

  Amacı memleket olan,

  Amacı  adalet olan

  Amacı vicdan olan

  Amacı iş yani işsiz gelirsiz mesleksiz kişilere umut olan

  Yolumuza, Memleket partimizin sloganı MAVİ İle devam ediyoruz.

  Didim örgütlü gücü özlemiş

  Didim sosyal siyaseti özlemiş

  Didim sıcak kanlı, halkça, güler yüzlü siyasetçileri özlemiş.

  Didim kapalı kapılar arkasında pişirilip önüne koyulanı yemek istemiyor artık. 

  Didim siyaseti kendi içinden kendi seçtiği insanın arkasından sonuna kadar koşmak istiyor.

  Didim kendine emek verenle,

  Geleceğe umut olacak kişilerle,

  Yoluna devam etmek istiyor.

  Didim 12 ay boyunca halkına hizmet edenler ile 12 ay kendine hizmet edilenlerin arasında kalmak değil,

  Ortak noktada alternatif bir seçenek istiyor.

  Şimdi biz o beklenen seçeneğiz.

  Memleket partisi olarak….

  Didim İlçe başkanlığımız

  İlçemize, İlimize, ülkemize tekrar hayırlı uğurlu olsun.

   

   

  Memleket Partisi genel başkanı sayın Muharrem İNCE nin önderliğinde, memleket partimizin bayrağını İlmizden başlayarak tüm İlçelerimizde sallandırmak için temas etmediğimiz kimse kalmayana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.

  Birlikte yönetim anlayışını Didim’de hayata geçirmeye davet ediyoruz.  Çözüm odaklı siyaset için tüm halkımızı beraberliğe davet ediyoruz.

  Kimse tek başına her şeyin üstesinden gelemez.

  Biz hep beraber bir güç olacağız ve gücünü halktan alan bir yönetim anlayışı ile Didim’in en büyük ailesi olmaya davet ediyoruz.

  Didim’in sorunlarını sıkıntılarını çok iyi biliyoruz.

  Görevimiz misyonumuz duruşumuz net. Birlikte daha iyiye katılımcı yönetim anlayışıyla güvenle koşacağız.

  Mustafa kemal Atatürk'ün ışığında Memleket Partisi Didim İlçe Yönetimimiz

  Hepimize ve Didim halkına tekrar Hayırlı uğurlu olsun.

  Sayın Genel Başkanımız Muharrem İNCE Kurultay sonrası ilk ziyaretini Didim’den başlatarak, Kurultaydaki talebimize öncelik veren Genel Sekreterimiz sayın Prof. Hakkı AKALIN ve Genel Merkez Yönetimimiz  Didim’in önemini bizlere tekrar anımsattılar. Bizlerde bu sorumluluğun farkında olarak çalışmalarımıza tüm gücümüz ile devam edeceğiz.

  Ziyaretin günü belirlendiği andan itibaren iletişimde bulunduğumuz ve her konuda imkanlarını zorlayan Didim kaymakamlığı ve İlçe Emniyetimize ve görev yapan Emniyet mensubu arkadaşlarımıza Ziyaretin son dakikasına kadar Didim’i en iyi şekilde temsil ettikleri için ayrı bir teşekkür etmek isterim.

  İlçe Yönetimimiz olarak; ziyaret belli bir program dahilinde olmadığı için Basın ve Bölge halkımıza detaylı bir açıklama yapamadık, Parti Binamızın önüne gelerek sadece Partimize ve Sayın Genel Başkanımıza Gönül vermiş kişilere hitaben bir organizasyon yapmakta istemedik. İlçemizin Caddelerinde ulaşabileceğimiz kadar fazla insana temas edebilmek için seçimden bugüne kadar oluşturulan algı ve manipülasyonlara bir nebzede cevaben nasıl bir duruş sergilediğimizi göstermek istedik.

  Sayın Genel Başkanımızın Tüm ülkede, sadece yanlı ve belirli mecralarda oluşturulmaya çalışılan haksız ithamlara tek tek cevabını verdiğini ve vermeye de devam ettiğini görüyoruz. Buradaki  sıkıntı Genel Başkanımızın başlattığı İktidar Yürüyüşü,haklı olarak  Ülke genelinde o kadar hissedildi ki vatandaşlarımızın sorgulama yetisi ön plana çıktı. Şimdi bizlerde diyoruz ki 8-9 seçim kaybedenlere sormadığınız, soramadığınız sorulara bizim çok net cevaplarımız var. onu da Genel Başkanımız her mecrada veriyor. Bizlerden duymak gerçekleri görmek isteyen halkımızı parti binamıza çay içmeye davet ediyoruz. Önümüzdeki haftalarda yapacağımız ziyaretlerimiz programlanır programlanmaz siz değerli basın mensubu arkadaşlar ve kamuoyuna bilgilendirmeler yapacağız.

  İlçe binamız sabah 09:00 da açılmakta saat 17:00 ye kadar görevli arkadaşlarımız ve ilçe yöneticilerimiz partimizi temsil etmektedir. Sizlerin aracılığıyla vatandaşlarımızı beklediğimizi üye kayıtlarına başladığımızı duyurmak isteriz.

   

   

  Genel başkanımız sayın muharrem incenin Didim ziyareti sonrası Sosyal medyadaki yazılan çizilen ve yapılan manipilasyona cevabımız mutlaka olacaktır, ilk önce asılsız haber yapan basın mensubu arkadaştan yaptığı bu haberi ispatlamasını talep ediyoruz. Önümüzdeki hafta içerisinde de tekzip yayınlamasını itibarsızlaştırmaya çalıştığı Genel Başkanımız ve İlçe Yönetimimizden özür dilemesini istiyoruz. Beklentimiz bu yönde, diğer türlü yasal haklarımızı kullanacağımızdan  ve süreci halkımız ile paylaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

  Tekrardan vakit ve zaman ayırdığınız gündemi değerlendirme imkanı sağladığınız için siz basın emekçilerimize teşekkür ederiz.

  Bundan sonrasında  sizler ile ortak bir gün belirleyip bu toplantılarımızı gerek ilçe binamızda gerekse Didim içerisinde veya köylerimizde daha sık ve anlamlı hale getirmeyi düşünüyoruz saygılar." dedi.

  DİDİMA HABER

   


 • Bu haber 174 defa okunmuş. / Eklenme: 11.10.2021
 • MEMLEKET Partisi Didim İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Didimlileri ziyaretini ardından basın toplantısı yaparak, hedef ve amaçlarını açıklayıp ilçe yönetimini basına tanıttılar.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın