Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
25 Eylül 2021 Cumartesi, Saat:
 • SKOR: DİDİMSPOR 6 GÜZELÇAMLI SPOR 0
 • Didim spor kendi sahasında oynadığı karşılaşmada karşı takımı gol yağmuruna tuttu.Hafif rüzgarlı ve güneşli bir havada oynanan karşılaşmanın ilk golü 2. dakikada geldi.
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

  DİDİM SPOR PERFORMANSIYLA GÖZ DOLDURDU

  SKOR: DİDİMSPOR 6 GÜZELÇAMLI SPOR 0

  1. Hakem: Bülent Kılıç 2.Hakem Murat Aloğlu 3.Batucan Erçakır

  Didim spor  kendi sahasında oynadığı karşılaşmada karşı takımı gol yağmuruna tuttu.Hafif rüzgarlı ve güneşli bir havada oynanan karşılaşmanın ilk golü 2. dakikada geldi.

  Maçın 2. dakikasında Didim Spor'un kullandığı korner atışını, M.Emre Kamacı kafa ile topu filelerle buluşturarak gole çeviriyor.
  Didim Spor'u 1-0 öne geçiren golünü atıyor.

  Maça hızlı başlayan Didim Spor ekibi,  10. dakikada 28 numara Deniz'in Golü, ve 37. dakikada 92 numara Turgay'ın  90 dan attığı golle durumu 3-0 yapıyor ve ilk yarı sonucu Didim Spor 3-0 Güzelçamlı Spor.

  İkinci yarıda Güzelçemlı spor biraz daha baskın oynarken. 80. dakika Didim Spor 9 numara Burak ceza sahası içerisinde rakip oyuncu tarafından düşürülünce, gelen penaltı vuruşunu  17 numaralı Hüseyin topu filelerle buluşturarak Didim Spora 4. golü kaydettirdi.

  90+1 de Didim spor oyuncusu İbrahim Demirci direkten dönen topu kafa ile filelerle buluşturarak fırsatı gole çevirmeyi başardı.Durum 5-0
  90+3 te Didim spor 92 numara TUrgay'ın asistini 9 Numara burak golle tamamlarken skorda . Didimspor 6 Güzelçamlı Spor 0 oldu

  Didim Spor 6 - 0 Güzelçamlı Spor

  Goller ;

  2. Dakika : M. Emre Kamacı  10. Dakika : Deniz  37. Dakika : Turgay Durur

  80. Dakika : Hüseyin ( Penaltı )  90+1. Dakika : İbrahim Demirci  90+3. Dakika : Burak

  Haber : Beytullah Yeşil

   


 • Bu haber 1703 defa okunmuş. / Eklenme: 20.2.2017
 • SKOR: DİDİMSPOR 6 GÜZELÇAMLI SPOR 0 Didim spor kendi sahasında oynadığı karşılaşmada karşı takımı gol yağmuruna tuttu.Hafif rüzgarlı ve güneşli bir havada oynanan karşılaşmanın ilk golü 2. dakikada geldi.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın