Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
25 Eylül 2021 Cumartesi, Saat:
 • YAZ SPOR OKULLARINA KAYITLAR BAŞLADI
 • Didim Belediyesi bu yaz ücretsiz Temel Spor Aktiviteleri ve Temel Kültür Sanat Etkinlikleri olmak üzere öğrencilere iki farklı alanda hizmet verecek.
 •   
  YAZ SPOR OKULLARINA KAYITLAR BAŞLADI

  Didim Belediyesi bu yaz ücretsiz Temel Spor Aktiviteleri ve Temel Kültür Sanat Etkinlikleri olmak üzere öğrencilere iki farklı alanda hizmet verecek.
   

  Didim Belediyesinin her yaz açtığı temel spor etkinliklerinin yanı sıra sosyal belediyecilik hizmetlerine bu yaz ücretsiz Temel Kültür Sanat Aktivitelerinden olan Müzik ( Gitar / Bağlama ) – Resim – Heykel Atölyelerini de dâhil etti. Ücretsiz temel spor aktiviteleri arasında ise Futbol – Basketbol –Voleybol- Masa Tenisi ve Yüzme branşları olacaktır. 9-14 yaş aralığındaki öğrencilerin faydalanabileceği etkinliklerde sadece temel Yüzme Becerisi Kursu için yaş aralığı 7-11′dir.

  Öğrencilere Temel Spor Aktiviteleri ya da Temel Kültür Sanat Etkinliklerinden birini tercih edebileceği bildirildi. Devam eden başvurular 7 Temmuz 2014 Pazar günü saat 17.30 da son bulacak olup; bu başvurular Didim Belediyesi Danışma Bürodan ya da Belediye web sitesi üzerinden Başvuru Formu alınarak yapılabilecek.

  Yaz spor okullarının amacıyla ilgili yapılan açıklamada “Didim’in geleceği olarak gördüğümüz çocuklarımızın sağlıklı gelişimi için hizmetlerimizden en üst seviyede ve en verimli biçimde istifade etmelerini sağlamaktır. Yaz süresi boyunca 30 Ağustos 2014 a kadar devam edecek olan ücretsiz spor ve sanat temel eğitimlerimizde çocuklarımız hem eğlenecek, hem sosyalleşecek hem de alanlarında uzman eğitmenler tarafından teknik ve uygulamalı derslere katılma fırsatı bulacaklardır.”

  www.didimahaber.com

 • Bu haber 1705 defa okunmuş. / Eklenme: 7.7.2014
 • YAZ SPOR OKULLARINA KAYITLAR BAŞLADI Didim Belediyesi bu yaz ücretsiz Temel Spor Aktiviteleri ve Temel Kültür Sanat Etkinlikleri olmak üzere öğrencilere iki farklı alanda hizmet verecek.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın