Haberi en doğru ve tarafsız alacağınız adresiniz-didimahaber.com- DidimAhaber Haftalık Siyasi Gazete
16 Ekim 2018 Salı, Saat:
 • YEREL MEDYA MEHMETÇİĞİN YANINDA
  Yazı Boyutu : A A A
 • Mehmetçiğimize destek olmak üzere, bölgemiz yerel medya çalışanlarının katılacağı Hatay-Kilis Gezisine Didim’den de üç temsilci ( Bülent Eser, Hasan Eker ve Ediz Verdioğlu ) katılacak.
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  YEREL MEDYA MEHMETÇİĞİN YANINDA

   

  TC Basın Enfermasyon Genel Müdürlüğü, Muğla İl Müdürlüğü tarafından Düzenlenen Mehmetçiğimize destek olmak üzere, bölgemiz yerel medya çalışanlarının katılacağı Hatay-Kilis Gezisine Didim’den de  üç temsilci  ( Bülent Eser, Hasan Eker ve Ediz Verdioğlu ) katılacak.

   

   

   

   

   

  Konuyla İlgili olarak, Muğla İl Müdürü Sezgin SAĞUN, Hatay-Kilis Gezisine ilişkin bir basın açıklaması yaptı, açıklama şöyle ,

   

  “ Değerli Yerel Medya Çalışanları;

   

  Malumunuz olduğu üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, sınırlarımızı güven altına almak ve Afrin’i terörden temizlemek üzere düzenlediği ZEYTİN DALI harekatı 20 Ocak 2018 tarihinde başlamış olup Mehmetçiğimizin üstün gayretleri ile başarıya ulaşmıştır.

   

  Harekat boyunca yurdumuzun dört bir yanından vatandaşlarımız tek yürek tek ses olarak güney sınırımıza akın etmiş, Mehmetçiğimize destek olarak bölünmez bütünlüğümüzü tüm dünyaya duyurmuştur.

   

  Görev sorumluluk alanımız içerisinde bulunan Muğla, Aydın ve Denizli İllerinde görev yapan  yerel basın çalışanları da bu bölgeye giderek Mehmetçiğimize destek olmak ve bölgede yaşananları yerinde izlemek istediklerini her seferinde dile getirmişlerdir.

   

   

   

   

  Her zaman yerel basının yanında olan İl Müdürlüğümüz, Mehmetçiğimize destek olmak üzere bölgemiz yerel basınını Hatay ve Kilis bölgesine götürme kararı alarak gerekli çalışmalar başlatmıştır. Muğla, Aydın ve Denizli Ticaret ve Sanayi Odaları ile görüşerek bu kuruluşların destekleri ile Hatay-Kilis Gezisi düzenlemiştir. Bize bu gezi için destek veren başta Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş olmak üzere, Aydın  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin’e ile Denizli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Uğur Erdoğan’a İl Müdürlüğüm ve yerel medya çalışanları adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

   

  Bölgemiz yerel medya mensuplarından 25 kişinin katılacağı bu gezi 09.04.2018 tarihinde başlayarak sırası ile önce Hatay-Reyhanlı Cilvegözü Sınır Kapısında bulunan Genel Müdürlüğümüzün kurduğu Basın Akreditasyon Merkezi ardından Kilis Öncüpınar Sınır Kapısında bulunan Basın Akreditasyon Merkezi ziyaret edilerek 12.04.2018 tarihinde dönülecektir. “

   

   

   

   

                 

   


 • Bu fotoğrafı puanlayın
  • Currently 3.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  (1 oy aldı, ortalama 5 üzerinden 5)
 • Bu haber 288 defa okunmuş. / Eklenme: 10.4.2018
 • YEREL MEDYA MEHMETÇİĞİN YANINDA Mehmetçiğimize destek olmak üzere, bölgemiz yerel medya çalışanlarının katılacağı Hatay-Kilis Gezisine Didim’den de üç temsilci ( Bülent Eser, Hasan Eker ve Ediz Verdioğlu ) katılacak.
YORUMLAR (0)
Facebookda Yorum Yapın